Header photo Trigger
Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce google.pl

Każdy z nas korzystał kiedyś z wyszukiwarki Google, wpisując w okno wyszukiwania frazę, dotyczącą interesujących nas treści. Użytkownicy wyszukiwarki Google zazwyczaj sprawdzają informacje na stronach, które wyświetliły się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Tym samym to właśnie firmy znajdujące się wysoko w Google, mają największą szansę na zdobycie nowych Klientów oraz zwiększenie rozpoznawalności marki . Jak więc znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania Google? Pierwsze pozycje pomaga osiągnąć proces zwany pozycjonowaniem stron www . Jest to proces długotrwały, składający się z m.in. z optymalizacji strony www, copywritingu czy link buildingu. Bez względu na to, czy firma działa lokalnie (np. tylko w Warszawie) czy ogólnopolsko, warto uwzględnić pozycjonowanie w prowadzonych działaniach marketingowych.

Pozycjonowanie lokalne stron www skierowane jest głównie do firm, które oferują swoje usługi lub produkty wyłącznie w danym obszarze, np. na terenie Warszawy. Działania prowadzone lokalnie wymagają przeważnie mniejszego budżetu do prowadzenia skutecznych prac niż działania ogólnopolskie, niemniej często stanowią kluczową rolę w pozyskiwaniu klientów. Oferując usługę pozycjonowania niemalże od początku naszej działalności, wyspecjalizowaliśmy się właśnie w pozycjonowaniu lokalnym, które realizujemy z sukcesami dla naszych klientów.

Bardzo często, łączymy proces pozycjonowania w Google z innymi usługami- np. kampaniami AdWords lub budową stron www. Musimy pamiętać, że strona internetowa jest naszą wizytówką oraz fundamentem pod wszystkie działania marketingowe prowadzone w internecie. Jeżeli nasza strona nie jest dostosowana do obecnych wymogów Google, wówczas każdy zainwestowany budżet w reklamę się nie zwróci. Z też powodu, budujemy strony pod wyszukiwarkę, dzięki czemu mają one większe szanse osiągnięcia wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.

Wszystkie firmy zainteresowane pozycjonowaniem lokalnym, zapraszamy do kontaktu. Nie ukrywamy, że preferujemy bezpośredni kontakt (dzięki czemu zgłębimy Państwa biznes) i nie wysyłamy ofert bez doprecyzowania kierunku, jak i celów naszej współpracy.

Kampanie AdWords dla firm | WaWMedia Warszawa

WawMedia z Warszawy to firma zajmująca się nie tylko profesjonalną budową stron internetowych, ale również prowadzeniem kampanii reklamowych w wyszukiwarce Google – również kampanii AdWords. Obok pozycjonowania stron www, kampania reklamowa AdWords uważana za jedną z najskuteczniejszych działań marketingu internetowego. Reklama pojawia się szybko w wyszukiwarce, jest efektywna, a jej skuteczność mierzalna. Kampania AdWords dla firm jest dlatego jak skuteczna, ponieważ przy profesjonalnej optymalizacji, można dokładnie sprecyzować grupę odbiorów reklamy – osoby, które faktycznie szukają i potrzebują produktów lub usług, jakie świadczy reklamująca się firma. Precyzyjna konfiguracja, obsługa oraz analiza wyników, pozwala jeszcze bardziej zwiększyć efektywność reklamy.

Kampania AdWords to korzystne rozwiązanie dla firm chcących reklamować się lokalnie (np. w Trójmieście, w Warszawie, w woj. małopolskim), jak i również dla sklepów internetowych i firm prowadzących działalność globalną. Kampania AdWords daje firmom, instytucjom oraz innym działalnością, możliwość kierowania swojej reklamy na dokładnie sprecyzowany obszar. Dzięki narzędziom udostępnionym przez Google AdWords, firmy mogą również optymalizować stawki, jakie chcą wydać na reklamę oraz słowa kluczowe, po jakich reklama będzie się wyświetlała odbiorcom. Profesjonalna obsługa kampanii, pozwala osiągnąć doskonałe wyniki oraz w zadowalający sposób przekłada się na liczbę Klientów i sprzedaż produktów firmy.

Specjaliści z WawMedia w Warszawie, dobiorą dla Państwa najbardziej korzystne rozwiązania oraz rodzaje reklamy AdWords. Oferujemy profesjonalne doradztwo, konfigurację i obsługę kampanii AdWords oraz analizowanie i raportowanie jej wyników. Jeśli są Państwo zainteresowani prowadzeniem kampanii AdWords dla firm albo chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat tej formy reklamy, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w Warszawie.