Header photo Trigger
Pozycjonowanie stron www | WawMedia Warszawa

Każdy z nas korzystał kiedyś z wyszukiwarki Google, wpisując w okno wyszukiwania frazę, dotyczącą interesujących nas treści. Użytkownicy Internetu zazwyczaj sprawdzają informacje na stronach, które wyświetliły się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Tym samym, to właśnie firmy znajdujące się wysoko w Google, mają największą szansę na zdobycie nowych Klientów oraz one są najbardziej widoczne i rozpoznawalne w Internecie. Jak więc znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania Google? Pierwsze pozycje pomaga osiagnąć pozycjonowanie stron www. Bez względu na to, czy firma działa lokalnie (np. tylko w Warszawie), krajowo lub nawet światowo, warto zainteresować się tą formą marketingu internetowego.

Pozycjonowanie stron www to proces mający na celu wywindować stronę internetową na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google na konkretne frazy. Wysoki ranking w wyszukiwarce znacząco zwiększa liczbę odwiedzin na stronie www, a to często przekłada się na sprzedaż przez firmę jej produktów lub usług. Pozycjonowanie strony www ma nie tylko za zadanie zwiększyć liczbę Klientów i zyski firmy, ale również ma na celu poprawienie jej wizerunku. W odróżnieniu od kampanii AdWords, pozycjonowanie jest procesem długotrwałym, a na jego efekty składa się szereg zaplanowanych w czasie działań.

Pozycjonowanie stron hoteli

Strony hotelowe pełnią szczególnie istotną rolę. Miejsca na urlop oraz noclegu w czasie wyjazdu biznesowego szukamy zazwyczaj w Internecie. Pozycjonowanie stron hoteli zwiększa prawdopodobieństwo zainteresowania potencjalnego Gościa danym hotelem, a w efekcie zwiększa ilość rezerwacji. Większa widoczność strony hotelu w Internecie przyczynia się również do zwiększenia rozpoznawalności marki hotelowej wśród użytkowników Internetu oraz osób poszukujących noclegu w danym regionie.
Jeśli są Państwo zainteresowani usługami związanymi z pozycjonowaniem stron internetowych, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą WawMedia w Warszawie. Przygotujemy dla Państwa spersonalizowaną ofertę. Chętnie spotkamy się z Państwem w naszym biurze w Warszawie, lub omówimy szczegóły oferty w dogodnym dla Państwa miejscu. Proponujemy współpracę na konkurencyjnych warunkach, wysoką skuteczność oraz szeroką wiedzę z zakresu marketingu internetowego.

Kampanie AdWords dla firm | WawMedia Warszawa

WawMedia z Warszawy to firma zajmująca się nie tylko profesjonalną budową stron internetowych, ale również prowadzeniem kampanii reklamowych w wyszukiwarce Google – również kampanii AdWords. Obok pozycjonowania stron www, kampania reklamowa AdWords uważana za jedną z najskuteczniejszych działań marketingu internetowego. Reklama pojawia się szybko w wyszukiwarce, jest efektywna, a jej skuteczność mierzalna. Kampania AdWords dla firm jest dlatego jak skuteczna, ponieważ przy profesjonalnej optymalizacji, można dokładnie sprecyzować grupę odbiorów reklamy – osoby, które faktycznie szukają i potrzebują produktów lub usług, jakie świadczy reklamująca się firma. Precyzyjna konfiguracja, obsługa oraz analiza wyników, pozwala jeszcze bardziej zwiększyć efektywność reklamy.

Kampania AdWords to korzystne rozwiązanie dla firm chcących reklamować się lokalnie (np. w Trójmieście, w Warszawie, w woj. małopolskim), jak i również dla sklepów internetowych i firm prowadzących działalność globalną. Kampania AdWords daje firmom, instytucjom oraz innym działalnością, możliwość kierowania swojej reklamy na dokładnie sprecyzowany obszar. Dzięki narzędziom udostępnionym przez Google AdWords, firmy mogą również optymalizować stawki, jakie chcą wydać na reklamę oraz słowa kluczowe, po jakich reklama będzie się wyświetlała odbiorcom. Profesjonalna obsługa kampanii, pozwala osiągnąć doskonałe wyniki oraz w zadowalający sposób przekłada się na liczbę Klientów i sprzedaż produktów firmy.

Specjaliści z WawMedia w Warszawie, dobiorą dla Państwa najbardziej korzystne rozwiązania oraz rodzaje reklamy AdWords. Oferujemy profesjonalne doradztwo, konfigurację i obsługę kampanii AdWords oraz analizowanie i raportowanie jej wyników. Jeśli są Państwo zainteresowani prowadzeniem kampanii AdWords dla firm albo chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat tej formy reklamy, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w Warszawie.

Formularz kontaktowy