Header photo Trigger
Cytat dnia

"Ciężka praca i brak rozrywek sprawiają, że będziesz cholernym nudziarzem, a twoja żona bogatą wdową".

Autor: Edward Evan Evans-Pritchard

O nas
Doświadczenie zawodowe

Nasza firma działa na rynku od 2005 roku. Przez ten czas wraz z naszymi partnerami biznesowymi wypracowaliśmy procedury i zasady współpracy, które pozwalają nam sprawnie realizować dla nich projekty i opiekować się ich stronami internetowymi.

Od początku działalności mieliśmy przyjemność współpracować z podmiotami o różnym statusie. Mamy doświadczenie we współpracy zarówno z małymi firmami, których właściciele prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, z przedsiębiorstwami, jak i ze spółkami z o.o i S.A. Mamy również doświadczenie we współpracy z instytucjami kultury, sportu i przedsiębiorstwami opartymi o budżet publiczny.
Pasje życiowe i przeżycia

Inspirację do naszej pracy staramy się czerpać garściami od tego co przynosi życie. Czasem sprawia niespodzianki, a czasem trzeba dopomóc losowi w tym, aby przyniósł nam sporo frajdy i radości. Dlatego nie zamykamy się na świat, nie ograniczamy się do siedzenia w zamkniętych pomieszczeniach biur czy naszych domów. Szukamy wrażeń w aktywnym spędzaniu wolnego czasu uprawiając różnego rodzaju sporty (żeglarstwo, narciarstwo, wędkarstwo, jazdy quadami) i obcując z przyrodą. W czasie naszych "wypadów" poznajemy mnóstwo ludzi o różnych zainteresowaniach. To wszystko sprawia, że jesteśmy bogaci w przeżycia i otwarci na kontakty z osobami o różnych charakterach.
Dlaczego WaWMedia?
Słuchamy partnerów.

To nasi partnerzy opowiadają nam o tym, co chcą zareklamować i do kogo skierowana jest ich oferta. Słuchamy co dla nich jest najważniejsze, co musi być wyeksponowane na pierwszym planie, jakie są ich gusta.

Nie narzucamy narracji.

Jeśli klient zawierzy naszym pomysłom, zaproponujemy mu kampanię jaką sami chcielibyśmy przeprowadzić będąc na jego miejscu. Jeśli natomiast wprowadzi nas w swoje oczekiwania, przedstawimy pomysły bazujące na jego wytycznych. Zdarza się, że nasze projekty to kompilacja - często przeciwstawnych sobie - pomysłów.

Łatwo nas zrozumieć.

Gdy spotykamy się z partnerami bizesowymi, mówimy prostym językiem. Zamiast zawiłości technicznych używamy opisów i przykładów. Jeden obraz zastępuje tysiąc słów.
Jesteśmy "normalni".

Każdy z nas ma swoje pasje, zamiłowania i własny gust. Każdy ma własny charakter i temperament. Czasem błądzimy, szukamy właściwej drogi, aby ostatecznie znaleźć dobre rozwiązania.

Mamy poczucie humoru.

Nudne, bezproduktywne i ponure techniczne rozmowy w poszukiwaniu pomysłu na kampanię marketingową - to nie nasza bajka. Brak odpowiedniego dystansu, odskoczni tematycznych i luźnych akcentów odbija się na efekcie końcowym. Z nami i z nas można pożartować :-).

Dzielimy się wiedzą.

Nie robimy tajemnic i niedomowień, gdy jesteśmy pytani o poradę lub zasady działania mechanizmów w internecie.