Header photo Trigger
Projektowanie i budowa stron internetowych
Czym są dla nas strony internetowe?

Nie ma co pisać banałów, że "strony internetowe to nasza pasja". Nasze pasje realizujemy poza pracą. Strony internetowe, to produkt, narzędzie do realizacji celów naszych klientów. Strony internetowe są po to, żeby sprzedać produkt, usługę, opowiedzieć coś o sobie, o firmie światu. Tak też podchodzimy do naszych produktów.
Czy obowiązkiem jest mieć stronę internetową?

Strona internetowa jest wizytówką firmy. W dobie internetu, to strony internetowe przejęły efekt "pierwszego wrażenia". Dziś to strony internetowe są pierwszym kontaktem klienta z firmą, produktem, usługą. Firma bez strony internetowej lub z archaiczną witryną nie budzi zaufania, postrzegana jest jak firma "krzak".

Od lat specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych. Na potrzeby klientów reprezentujących różne branże budujemy:

  • wizytówki – proste strony www, których głównym zadaniem jest prezentacja oferty firmy;
  • serwisy – rozbudowane strony internetowe o dużej zawartości merytorycznej, które znacząco wpływają na budowanie pozytywnego wizerunku firmy w sieci,
  • vortale – portale wertykalne, których głównym zadaniem jest skupianie wokół siebie użytkowników zainteresowanych określoną tematyką.

Budowa stron www w naszej firmie nie sprowadza się wyłącznie do wykonywania zleceń. Ofertę uzupełnia kompleksowe doradztwo w zakresie narzędzi e-marketingu. Naszym Klientom pomagamy w wyborze najoptymalniejszych rozwiązań zależnie od ich potrzeb oraz planów związanych z promocją marki online.

Budowa stron internetowych – krok po kroku
Budowa stron www to złożony proces, który wymaga współpracy między właścicielem witryny a web developerem odpowiedzialnym za jej stworzenie. Dlatego projektowanie i tworzenie stron internetowych rozpoczynamy od rozpoznania rzeczywistych potrzeb i oczekiwań klienta, a dopiero później:

  • projektujemy strukturę strony, tzw. drzewo strony,
  • przygotowujemy projekt graficzny, tzw. layout strony,
  • wypełniamy szkielet witryny treścią.

Każdy etap prac konsultujemy z klientem, dzięki czemu mamy pewność, że efekt końcowy naszych działań jest dokładnie tym, czego potrzebuje i oczekuje Nasz Klient.

Budowa stron internetowych Warszawa – sprawdź ofertę branżową
Każda branża jest inna, w związku z czym wymaga innych sposobów promocji online. Dodatkowo, niektóre branże, jak również przedstawiciele niektórych zawodów muszą przestrzegać określonych zasad promocji swoich usług w Internecie. Dlatego poszerzyliśmy, a właściwie doprecyzowaliśmy zakres naszych działań i stworzyliśmy ofertę branżową, którą kierujemy do Klientów reprezentujących poszczególne obszary działalności i gałęzie przemysłu.

W ofercie:

Galeria